Sezóna 2017 byly plodná a nabitá zážitky.

Mimo již publikované akce jsme 26.8.2017 zavítali již tradičně na Slavnosti těstovin do Boršova nad Vltavou.

Počasí se vydařilo, takže si všichni mohli vychutnat odpoledne plné různorodé zábavy, dobrého jídla, kvalitní hudby a i si zasoutěžit o zajímavé ceny.

Pro děti byl připraven dětský koutek s divadélkem, zábavou i výukou tance. Návštěvníci všech věkových kategorií mohli nakoupit na jarmarku, vyzkoušet lezeckou stěnu, s námi si zastřílet z luku a indiánské foukačky, vyzkoušet si, jak se ovládá malý bagr, nebo se proletět horkovzdušným balónem.

Naše stanoviště bylo hned vedle hlavního pódia, kde se během celého dne vystřídalo několik hudebních  stylů od dechovky, přes country až k hitům skupiny ABBA a HEBAND.

V přestávkách mezi hudební produkcí probíhaly soutěže, které určitě také stojí za zmínku. Pivní duel nebo Boršovský jedlík jsou vyhlášené a jistě známé po širém okolí.

Z našeho pohledu to byla akce opět velmi vydařená, pořadatelsky skvěle zvládnutá a všichni se výborně bavili.

 

Těšíme se, že se budeme moci na Slavnostech těstovin podílet i příští rok.

 

 

 

Další zajímavou akcí byl v září teambuilding firmy RECALL na Ekofarmě v Horních Chrášťanech.

Tato firemní akce proběhla ve stylovém prostředí farmy, všudypřítomná zvířata (i jejich výkaly:-) ) dávala účastníkům pocit, že jsou skutečnými lovci v divoké stepi, ačkoli se jako vždy z foukačky a luku střílelo pouze na papírové terče.

Vše probíhalo formou soutěže, každý zásah byl bodován.

Střelbou z airsoftových pistolí na dřevěné špalíčky soutěž vrcholila, na kovbojský duel měli odvahu jen dva z přítomných pánů a jedna statečná slečna, takže nebyl bodován.

Vítěz mohl svou výhru po skončení akce oslavit v Chrášťanském pivovaru.

 

 

Pin It on Pinterest

Share This