Když se ženíš, a máš akční kamarády, můžeš počítat s tím, že „štando“ se neodbyde jen lacinou striptérkou a drahou kocovinou.

A když si bere Francouz Češku v Česku, je to akce s mezinárodní účastí. Ve stínu našich sombrér jsme mohli slyšet češtinu, francouštinu, slovenštinu, angličtinu.. celkem třinácti statečných.

Chlapi měli akci celovíkendovou, v pátek se sešli (sjeli, sletěli) v Budějovicích, ubytovali a navštívili místní nejproslullejší puby.

A protože sobotu se rozhodli strávit v naší režii, připravili jsme jim speciální teambuildingový balíček. Hned po ránu je domluvené taxíky naložily na budějovickém náměstí a dovezly na Borek na Střelnici. Vyzkoušeli si střelbu z pistolí a pušek na papírové terče v nejrůznějších provedeních (od klasických kruhových, až po siluety gangsterů a teroristů), ale největší úspěch sklidila střelba z brokovnice, kde za oběť padlo několik desítek asfaltových holubů.

Před polednem je TAXI služba Jan Šanda opět v pořádku přepravila z Borku do Českého Vrbného na naši prérii.

A protože nadměrné vdechování zplodin ze střelného prachu určitě působí příznivě i na funkci trávicího ústrojí, bylo zapotřebí posilnit se před další akcí teplým obědem v Restauraci Na Kanále, aby se znovunabytými silami mohli po palných zbraních zkusit i zbraně chladné a tiché. Někomu šla lépe střelba z luku, někomu létala z ruky sekera jako by se s ní narodil a někomu šel nejlépe odpočinek na lavičce 😉 .

Když se nám povedlo ze skupiny třinácti statečných udělat solidní lovce a válečníky nezbývalo než vyslat je na jízdu divokými peřejemi.

V rámci bezpečnosti vyfasovali plavací vesty a helmy, každý jedno pádlo a jednoho zkušeného instruktora do raftu. Po krátké instruktáži, jak se chovat v divoké vodě mimo člun, některým statečným trochu pobledly tváře, ale už nebylo cesty zpět. Po první jízdě však tváře dostaly zase zářivé barvy a v očích byla vidět směsice nadšení a adrenalinu. Po té, co všichni bez úhony absolvovali několik jízd, jim pochopitelně zase vytrávilo, a tak se vydali zpět do víru velkoměsta.

Díky, chlapi, byla to super akce, je vidět, že se umíte výborně bavit!

Pin It on Pinterest

Share This