23. 6. 2017 pořádalo Alzheimercentrum ČB výroční zahradní slavnost.  Po loňské zkušenosti, kdy jsme se s týmem A-KAT věnovali hlavně klientům, nás paní řiditelka Mgr. Lucie Zajícová pozvala, abychom byli součástí doprovodného programu i pro jejich rodiny, zaměstnance Centra a všechny návštěvníky slavnosti.

Už na první pohled bylo vidět, že na přípravě takovéto velkolepé akce si dalo vedení Alzheimercentra opravdu záležet. Nic nebylo ponecháno náhodě, vše bylo do detajlu propracováno, program na sebe plynule navazoval a celý den proběhl harmonicky a uvolněně.

A že bylo opravdu na co koukat a co zažít!   Pro nejmenší byl připraven nafukovací hrad, větší si mohli vyzkoušet trefu na velkém nafukovacím terči s míčem na suchý zip, u nás se tradičně střílelo z luku, indiánské foukačky a airsoftové pistole, nechyběl šašek, který bravurně žongloval, kejklil a všemožně jinak bavil publikum, o kulturní zážitky se starali Krumlovští pištci, dětský sbor, DJ a kapela… Prostě stále se něco dělo.

Rádi bychom vyzdvihli skvělou práci zaměstnanců Alzheimercentra, kteří přes náročnost, které toto povolání sebou nese, ji zvládali s absolutní lehkostí a úsměvem na rtech.

Děkujeme, že jsme mohli být něčeho takového součástí.

Jak akce probíhala se můžete podívat v krátkém videu:

Pin It on Pinterest

Share This